مقالات

بیزنس کوچینگ چیست؟

بیزنس کوچینگ چیست؟ قبل از وارد شدن به متن اصلی ترجمه مقاله بیزنس کوچینگ و یادگیری سریع با کوچ، لازم است کمی درباره مفهوم آن بدانیم. بیزنس کوچینگ فرآیند محاوره با مشتری است که در آن یک فرد یا گروه به نحوی با کسب‌وکار مشغول بوده و دریافت‌کننده سرویس بیزنس کوچینگ می باشد. در دنیای.

ریموت کوچینگ-به آینده بپیوندید، از دام ها اجتناب کنید

ریموت کوچینگ – به آینده بپیوندید، از دام ها اجتناب کنید. ۱۱ سپتامبر ۲۰۱۸  ملیسا پِکوریچ ۴ براساس ترجمه مقاله ثبت شده در صفحه وب زیر: https://bcoaching.online/blog/2018/09/11/remote-coaching-join-the-future-avoid-the-pitfalls   هرچند وقت یک بار مقاله ای را که در خبر نامه ام اماده است، می بینم، که ریموت کوچینگ یا کوچینگ مجازی را که ممکن است کوچینگ.

تفكری كه رشد کسب‌وکار را تضمين می‌کند

چرا استفاده از خدمات کوچینگ براى مديریاصاحب کسب وکار الزامى است؟ چالشى در كار ایجادشده بود ومدير ارشدم از من درخواست کردكه به‌عنوان مدير بخش راه‌حلی پیدا کنم که رشد کسب‌وکار را به‌دنبال داشته باشد! من سعى داشتم فكرم را متمرکز كنم، هر بار که نزديك به جمع‌آوری افكارم می‌شدم يك نفر سؤالى جدید می‌پرسید..

تبلیغات موثردر بازاریابی

تبلیغات موثردر بازاریابی یکی از روشهای معرفی کردن محصول وخدمات به مشتری یامصرف کننده تبلیغات میباشد. اگر تبلیغات درست و بجا باشد میتواند باعث افزایش فروش و بالا رفتن سطح کیفی محصولات باشد .بازاریاب ها همواره به دنبال این هستد که بررسی کنند چگونه می توانند، محصول توام با خدمات را بهتر، سریعتر، دقیق تر.

هدف اهرم رنج و لذت

هدف اهرم رنج و لذت هدف اصلی اهرم رنج و لذت ,حفظ  انگیزه برای رسیدن به موفقیت است.به صورتی که بی انگیزه و بی رمق نشده و برای ادامه راه ،شوق و اشتیاق داشته باشیم.خودتان بهتر می دانید:  انگیزه عامل مهمی درجهت رسیدن به اهداف می باشد .برای مثال ورزشکاری که شبانه و روز تلاش.

صلاحیت کوچینگ

راجع به کوچینگ در این متن می‌خواهیم چند مهارت اصلی کوچینگ را با شما در میان بگذاریم.بیشتراین موارد در هر لیست استانداردی پیدا می‌شوند، بعضی از آن‌ها مثل تنظیم هدف ، مربوط به آموزشی است که کوچ دریافت کرده است و بعضی از آن‌ها مثل همدلی و شهود توانایی‌هایی هستند که بعضی از افراد به‌صورت.

خلق تجربه برای مشتریان

همیشه برای کسب‌وکارها مهم است که خدمت خاص وجذابی به مشتریان‌ ارائه کنند تا باعث شودخود یا خانواده شان برای خرید مجدد برگردند. در سال های اخیر، کسب‌وکارها چند قدم جلوتر آمده و به دنبال خلق “تجربه مشتری” هستند. استارت‌آپ‌ها برای بقا، نیاز دارند هرچه سریع‌تر سرنخ‌های تجاری خوبی جذب کنند و آنان را به.

ده نکته کلیدی برای نوشتن بیزینس پلن

ده نکته‌ی مهم در نوشتن طرح کسب و کار موفق : بیزینس پلن یا طرح کسب و کار، به طرحی اطلاق می شود که کسب و کار در نظر دارد فرد را در یک دوره زمانی مشخص در دنیای واقعی بسنجد ، نقاط قوت و نقاط قابل بهبود ، فرصت ها و تهدیدهایش ، را.